Maailmaklassi pulmapildid

Pulmafotograaf Mait Jüriado

PULMAFOTOGRAAF MAIT JÜRIADO

SA VÄÄRID VAID PARIMAT

Auhinnatud pulmapildid


Rahvusvaheliselt auhinnatud pulmafotograaf. Loome unustamatuid pulmapilte teie tähtsast päevast

Kirjuta mulle

PULMAKOLLEKTSIOONID

4-tundi

Sobib hästi pisematele pulmadele koos tseremoonia, grupipiltide ning portreepiltidega. Ideaalne ka ainult ilupildistamiseks

8-tundi

Sobib pulmapäevale ilma ettevalmistuseta või peota. Perfektne ka pikema portreepildistamisega erinevatest kohtades

12-tundi

Täispikk pulmapäev algusest lõpuni olenemata külaliste arvust. Laitmatu fotojäädvustus tervest päevast

Mitu päeva

Ühest päevast Eestis või välismaal jääb väheks? Mul on kogemus pakkuda unustamatuid mitmepäevaseid pildistamisi

KOHTU OMA FOTOGRAAFIGA


Tere, mina olen Mait ja ma olen teie pulmafotograaf.


Üle 15 aasta kogemuse pulmafotograafina olen pildistanud sadu fantastilisi pruutpaare. Minu missiooniks on pakkuda kõrgetasemelist pulmafotograafiat oma võrratutele klientidele nii Eestis kui ka välismaal - luua pilte, mille üle on uhked ka järgmised põlved. Otsin alati uut võttenurka, loomingulisust, unikaalsust ja viimistletust. 


Minu tööde märksõna on ajatus, loomingulisus, siirus ning vahetus - segu fotoreportaazist ning kaunist kunstist. Pulmafotograaf on teiega terve päeva ning jäädvustan kõik teie päeva tipphetked.


Tulge videokonsultatsioonile, kirjutage mulle kiri info@mjstudios.com või helistage +3725219880

Pulmafotograaf Mait Jüriado

KUJUTAGE ETTE VÕIMALUSI

Armastuslugusid erinevatest pulmadest

Mis teised räägivad?

“Mait on kõige talendikam fotograaf keda me teame. Tema oskus sulandada metsikut ja ehedat loodust koos inimestega, on vapustav vaadata. Iga foto on kunstiteos. Ta jäädvustas meie pulmapäeva ning alates kohtumisest kuni resultaadini oli tõeline nauding.”

—Diane & Heigo

“Mõelge fotograafile, kes ei pane teid poseerima, vaid leiab üles just selle õige privaatse hetke, mida jäädvustada. Maidu ainulaadne oskus lugeda ümbrust ning valgust on rabav. Kui võite oma pulmaeelarves kusagilt mujalt kokku hoida, siis tema saamine oma pulma peaks olema esimene prioriteet!”

—Mairi & Carl

“Oleme tõeliselt tänulikud, et me Maidu tööd leidsime. Tema tööd on nüüd meie kodu seintel, mille üle tõeliselt uhked oleme. Lisaks saame teda meie tõeliseks sõbraks kutsuda. Tema personaalsus ning avatus teistega on lisaboonus nendele piltidele, mida ta meist tegi.”

—Sheri & Derek

“Me ei oska olla õnnelikumad oma fotograafivalikul. Pildid tulid maagilised ja täis ELU! Mait on suurepärane persoon, kes pani meid kaamera ees hästi tundma.”

—Kairi & Jürgen

“Me otsisime fotograafi, kes oskab komponeerida, teab värve ja kes on tehniliselt laitmatu. Mait sobis kõigisse nendesse kategooriatesse. Meil oli suurepärane pulmapäev koos temaga. Rohkem kui pildid!”

—Merili & Märten

“Milline teenindus ja pildid - sellist te ei leia mitte kusagilt mujalt. Ainuke probleem Maiduga on see, et nüüd on meie pildistandardid nii kõrged.”

—Sass & Teele


Pulmafotograafi hind

Parimad pulmapildid ja teenindus - garanteeritult


Portreepildistamisest kuni mitmepäevaste pulmadeni. Täiuslikud kollektsioonid alates mitmest fotograafist lõpetades seinapiltide ning pulmaalbumitega.

Pulmakollektsioonide tasud algavad 1190€

VÕTKE ÜHENDUST!


Palun kirjutage mulle, et saada ülevaatlik ning detailne info teie pulmapäeva jäädvustamiseks.


info@mjstudios.com

+372 52 19 880


Kiire vastus garanteeritud 24 tunni jooksul!


Viimased pildid Instagrammis


@mjstudios